Pebal Header 01

Kariéra

  • Pokud nanajdete odpovídající pozici, nebo chcete položit doplňující kariérní dotaz, kontaktujte nás prosím:

    Ilona Vlčková - personalistka

Výrobní skladník

Co Vás čeká?

  • V naší nové hale budete manipulovat s VZV při vyložení a založení palet s granulátem a vypomáhat v prostoru regranulační linky.

Co od Vás požadujeme?

  • řidičský průkaz sk. B
  • řidičský průkaz na VZV (propadlý obnovíme)
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Co Vám nabízíme?

  • práci na plný úvazek, 8 hod/denně, PO - PÁ - ranní, odpolední
  • zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech
  • práce v mladém kolektivu, v nově vybudované hale a čistém prostředí
  • firemní benefity:
    • stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/směnu
    • 25 dnů dovolené
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně
    • věrnostní odměny až do výše 2.300,- Kč měsíčně
    • vánoční odměny
    • jednorázové odměny za odpracované roky
    • odměna za doporučení nového zaměstnance
    • příspěvek na občerstvení v našich automatech
    • parkování přímo v areálu firmy

Nebo volejte na: 377 882 847, Vlčková Ilona