Pebal Header 01

Kariéra

  • Pokud nanajdete odpovídající pozici, nebo chcete položit doplňující kariérní dotaz, kontaktujte nás prosím:

    Ilona Vlčková - personalistka

Nákupčí

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • zajišťování nákupu a dodávek materiálu, výrobků, zboží, služeb pro výrobu a sklad
  • zajišťování poptávkových řízení, vyjednávání o cenách
  • vystavování poptávek a objednávek, potvrzování faktur, evidence a sledování stavu objednávek
  • aktualizace, udržování optimálních skladových zásob
  • řešení reklamací s dodavateli
  • zajišťování dokumentace od dodavatelů
  • aktivní komunikace s dodavateli v ČJ a  AJ slovem i písmem na denní bázi
  • administrativa spojená s nákupem
  • vyhledávání nových dodavatelů

Co od Vás požadujeme?

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem ( NJ výhodou )
  • znalost práce v MS Office ( Excel pokročilá úroveň )
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • příjemné vystupování, schopnost zvládat stresové situace
  • zdatnost řešit problémy s dodavateli
  • chuť pracovat a učit se nové věci
  • Velmi dobrá znalost práce s PC
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • praxe v nákupu obalových materiálů výhodou

Co Vám nabízíme?

  • samostatnou a kreativní práci v oboru nákupu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • intenzivní zaškolení
  • HPP na dobu neurčitou
  • nástup ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce - Dobřany

    firemní benefity:

    stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/směnu

    25 dnů dovolené

    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně

    vánoční odměny

    jednorázové odměny za odpracované roky

    odměna za doporučení nového zaměstnance